OK

Praktyka w Kontroli Wewnętrznej i Standardach Rachunkowości

ref : ETP14109 | 05 Aug 2019

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 160 - Poland

about the role

  • udział w procesie przygotowania dokumentacji do testów SOX
  • współpraca z zespołem nad gromadzeniem i archiwizowaniem dokumentacji do testów SOX
  • wsparcie dla audytora zewnętrznego w trakcie badania kontroli SOX
  • wsparcie dla członków zespołu w zasilaniu danymi wewnętrznych aplikacji
  • pomoc przy przeprowadzaniu wywiadów z wykonawcami kontroli

about you

  • posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • sprawnie posługujesz się MS Excel
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim
  • dodatkowym atutem będzie  wiedza z zakresu przeprowadzania testów kontroli wewnętrznej
  • mile widziane będzie także doświadczenie z obszaru księgowości lub rachunkowości
  • posiadasz status studenta: preferowany kierunek finanse, ekonomia, nauki ścisłe lub informatyka

salary & benefits

  • 3 m-czną płatną praktykę
  • zdobycie doświadczeń
  • angażujące zadania
  • nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • praca z inspirującymi ludźmi
  • wsparcie mentora

department

Rachunkowość i Kontrola Wewnętrzna

contract

Apprenticeship

Duration : 3 months

Orange Polska SA

top employer PL-2019

discover our  recruitment process