IT

Kluczowe znaczenie dla powodzenia naszej międzynarodowej strategii operatora, jest opracowanie, wdrażanie i rozwój systemów informatycznych, które zapewniają proste, szybkie i kompleksowe usługi dla naszych Klientów. Dołączając do tego zespołu będziesz uczestniczyć w międzywydziałowych projektach w wielu obszarach, by stworzyć innowacyjne oferty dla klientów. W zależności od Twoich umiejętności, będziesz brać udział w opracowywaniu, wdrażaniu i zarządzaniu tymi projektami.

Nasze zadania

  1. Realizacja celów biznesowych Grupy Orange Polska poprzez efektywny rozwój i utrzymanie środowisk informatycznych oraz zapewnienie ciągłości procesów biznesowych i usług IT, w ramach obszaru wsparcia na uzgodnionym poziomie jakości.
  2. Ciągłe doskonalenie IT, aby efektywnie wspierał Orange Polska w skutecznej realizacji strategii biznesowej.
  3. Zwinny, innowacyjny oraz efektywny rozwój i utrzymanie środowiska IT Obszaru B2B.
  4. Realizacja celów biznesowych Orange Polska poprzez efektywny rozwój i utrzymanie środowiska IT Obszaru Rozwiązań Cyfrowych.
  5. Zapewnienie ciągłości procesów biznesowych i usług IT na uzgodnionym poziomie jakości dla rynków: Rynku Konsumenckiego, Rynku Biznesowego, Doświadczeń Klientów oraz Orange Finanse.

Najczęściej rekrutujemy na stanowiska

  • Analityk Biznesowy IT
  • Architekt Rozwiązań IT
  • Inżynier DevOps
  • Ekspert ds. Analiz Strategicznych IT
  • Ekspert Nowych Technologii IT

Najczęściej poszukujemy tych, którzy

  • Mają doświadczenie w utrzymywaniu zasobów informatycznych firmy, poprzez rozwiązywanie technicznych i biznesowych problemów użytkownika z aplikacją.
  • Znają środowiska programistyczne, mają doświadczenie w technologiach bazodanowych SQL.
  • Chcą tworzyć narzędzia wspomagające rozwój obszarów firmy.
  • Dbają o szczegóły i wysoką jakość swojej pracy.