postulez en 2 min. CDI - Główny Specjalista/Główna Specjalistka ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe

Główny Specjalista/Główna Specjalistka ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe

ref :ETP1129513 | 16 nov. 2023

date limite de candidature : 29 févr. 2024

Aleje Jerozolimskie 160 - Pologne

votre rôle

  • Utrzymanie systemów Mobile Packet Core (EPC, 5GC).
  • Wdrażanie modyfikacji, zmian programowych i sprzętowych w systemach.
  • Integracja, optymalizacja i automatyzacja zadań w utrzymywanych systemach.
  • Reprezentowanie jednostek utrzymaniowych Orange Polska w projektach.
  • Rozwój narzędzi monitorowania i zarządzania – AI/ML.

votre profil

  • Doświadczenie w utrzymaniu lub projektowaniu sieci Mobile Core lub IP.
  • Chęć rozwoju przez wdrażanie najnowszych rozwiązań telekomunikacyjnych (NFV,5G).
  • Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne lub informatyczne.
  • Znajomość TCP/IP i routing.
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux.
  • Komunikowanie się w języku angielskim.
  • Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość: rozwiązań Juniper MX/SRX oraz F5, języków programowania (np. Python, PHP), rozwiązań NFV (OpenStack, Docker, Kubernetes), CI/CD, architektury sieci mobilnej (2G/3G/4G/5G).

le plus de l'offre

Jesteśmy zgranym zespołem odpowiedzialnym za zapewnienie prawidłowego działania systemów Mobile Packet Core operatorów Grupy Orange. Szukamy ambitnej osoby z doświadczeniem w administracji lub projektowaniu systemów Mobile Core, IP. Dołącz do nas jeżeli chcesz się aktywnie rozwijać w nowych obszarach jak 4G, 5G i NFV oraz CI/CD i automatyzacja.

contrat

CDI

Seules vos compétences comptent

Quel que soit votre âge, genre, origine, religion, orientation sexuelle, neuroatypie, handicap ou apparence, nous encourageons la diversité au sein de nos équipes car c’est une force pour le collectif et un vecteur d’innovation
Orange est une entreprise handi-accueillante :  n'hésitez pas à nous faire part de vos besoins spécifiques.

étapes de recrutement